Hakkımızda

Bir işi layıkıyla yapmak, herkes için oldukça önemli bir durumdur. Gerek hizmet almak istediğimizde gerekse bir hizmet sağladığımızda karşılıklı olarak işlerin düzgün bir şekilde ilerlemesi hem tüketiciyi hem de üreticiyi memnun edecektir. Yapılan işin sağlam olması, karşılıklı güveni de beraberinde getirecektir. ABS balata conta ekibi olarak her zaman önceliğimiz işleri en iyi şekilde yapıp teslim etmek olmaktadır.

Firma olarak ilk misyonumuz kesinlikle müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizle aramızdaki iletişimi canlı tutmak, işi yaparken gerekli bilgileri onlarala paylaşmak ve karşı tarafa her zaman açık olmak en önemli hedeflerimizdendir. Bunun için özveri ile çalışıp kaliteli hizmet sunmayı amaç olarak belirlemekteyiz. Çalıştığımız her firmayı özel olarak görmekte ve o şekilde bir iş ortaklığı yürütmeye çalışmaktayız. Sunabileceğimiz imkanları en başından konuşmakta fayda görürüz, yapılamayacak bir iş varsa bunu en başından belirtir daha sonra bir mahcubiyet yaşamak istemeyiz. ABS balata conta ekibi olarak dürüstlük en önemli iş ahlakımızdır. Müşterilerimiz ile olan iletişimimizde ilk olarak dürüstlüğü ve karşı tarafa saydam olmayı kendimize bir kural olarak belirleriz. 30 yılı aşkın iş tecrübemiz ile iş makinası ve araçlar üzerinde en etkili malzemeyi kullanmaktayız. Hangi makina ya da araca hangi ürün daha uygun olacak ise en kalitelisini de göz önünde bulundurarak tercih yaparız. Müşterilerimizle olan ilişkilerimizde öncelikli olarak ‘müşteri her zaman haklıdır.’ düşüncesini benimseriz. Bundan dolayı da herhangi bir sıkıntı ile karşılaşıldığında müşteri ilişkilerimize zarar vermeden sorunu çözmeye çalışırız.

İş ahlakının yanı sıra yıllardır kazandığımız iş tecrübemiz ile de ABS balata conta olarak en kaliteli hizmeti vermeyi vizyonumuz olarak belirlemiş durumdayız. Sorunlara çözüm bulma, uygun ve kaliteli malzemeleri kullanma gibi birçok yönden değerli müşterilerimizin yanında oluruz.

Bir sorunuz mu var?

Herhangi bir soru, sorun ve teklif için bizimle iletişim sayfamızdaki bilgiler ile iletişime geçebilirsiniz.
İletişim